28 Eylül 2015 Pazartesi

Bir emlakçı nasıl olmalıdırBir emlakçı nasıl olmalıdır ve emlakçı neler yapabilir, nasıl davranabilir ne tür bir şekilde başarılı olmalıdır bunlar emlakçılık görevini üstlenenler için önemli bir durumdur. Pazardaki yerini almak için nasıl emlakçı olunmalıdır. Emlakçı olmak için işin içerisinden gelen kişiler ile anlaşmalı emlakçılığı ek iş görenlerden uzak durulmalıdır.

Görmediğiniz ve gitmediğiniz bir evi satışa sunmak hatadır çünkü bilmiyorsun bilmediği bir yeri müşteriye satamazsın ve satamadığın gibi yanlış bilgi verdiğin için müşteri kaybetmiş olursun. Müşteriyi arabaya atıp kiralayacağı gayrmenkule görmeniz ve ona bakmalısınız. Kaç oda ana caddede mi okulun yanında mı bu tür bilgileri almanız ve bilmeniz gerekiyor ve dahi fotoğrafta çekmelisiniz. Nasıl emlakçı olunur diye kendinize soruyorsanız bilin ki bu düşünce öğrenmenin ilk adımıdır.

Gayrimenkul hakkında sorular sorulduğunda bilgi sahibi olmalısınız ve düşüncelerinizi yazarak bunu müşteriye göstermeniz sizin yararınıza olacaktır. Ankara evden eve nakliyat için lütfen tıklayınız. Müşteriler ile tıkanmadan cevap vermeniz için bütün bilgiye sahip olmanız gerekir ve mutlaka tam bilgi sahibi olmalısınız.

Bilgi Sarayı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme